Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка вересня 2012: В’ячеслав Васильченко "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки"
В’ячеслав Васильченко

Дворушники, або Євангеліє від вовкулакиВасильченко В’ячеслав. Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки : детективний роман з елементами містики / В. М. Васильченко. – Луцьк : ПВД «Твердиня­», 2012. – 336 с.

Дипломант

Міжнародного літературного конкурсу

романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики

та творів для дітей «КОРОНАЦІЯ СЛОВА» 2012 року

 

Присвячується поганим людям.

Уже хоча б тому, що вони цю книжку ніколи не прочитають.

А ще... зеленому чаю «Greenfield»…

 У розпалі літо. Поблизу Києва відбуваються таєм­ничі вбивства жінок, слід від яких тягнеться у давню легенду про вовкулаку. Богдан Лисиця, київський професор словесності, працюючи на прохання свого товариша – головреда газети «Презумпція» – кореспондентом, паралельно займається пошуком убивці й написанням статей про це. Розплутуючи клубок неординарних загадок, професор починає розуміти, що все насправді не так, як здається на перший погляд. І опиняється у вирі таємничих подій та небезпечних пригод…

Примітка автора

Всі персонажі, установи й події, описані в романі, вигадані. Будь-який збіг з реальними людьми, установами або подіями абсолютно випадковий.


ISBN 978-617-517-125-7    


Дивовижна все-таки річ – Всесвіт. Усе в ньому взаємопереплетено настільки, що навіть уявити важко…

…Степан ВАСИЛЬЧЕНКО. Усім ще зі школи відоме це хрестоматійне ім’я. Педагог за фахом і покликанням, що став відомим письменником. Бо мав талант. Бо хотів сказати багатьом, як це – коли болить серце…

Нащадок письменника В’ячеслав ВАСИЛЬЧЕНКО так само йде педагогічною стезею. І так само – через століття – співчуває зболеному серцю. Воно у нас, нинішніх, теж частенько болить. І не завжди його лікує валідол...

В’ячеслав ВАСИЛЬЧЕНКО живе й працює в Києві. Рукопис його першого роману схвально оцінив Андрій КУРКОВ за чашкою кави в «Ярославні». Це додало віри. І – рукопис перетворився на книгу, яка (з дарчим написом автора) опинилася в колекції самої Марсі ШИМОФФ…

Детективні романи В’ячеслава ВАСИЛЬЧЕНКА незмінно цікаві заплутаністю сюжету, таємничістю подій, закоханістю у Наш Прекрасний Світ і – Людину. Бо перемогу в них завжди святкує Справедливість і Добро...


Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (29.08.2012)
Переглядів: 2643 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 4.4/5
Всього коментарів: 8
8 Автор  
0
"Чесний суб"єктив" про мій детектив від Mila Ivantsova

"Дочитала Вашу книжку Сучасних детективів давно не читала, не маю, з ким порівнювати. Цікаво. Але в даному разі мені знайомство з автором швидше заважало, ніж допомагало
Бо думалося мені, чи не з себе Ви трохи змальовували героя?
І ще, пане професоре - Ви граєтеся словами, мовними викрутасами, смакуєте їх і трохи випендрюєтеся тим, як вправний факір Але... мабуть, це можна пробачити професіоналу-філологу?
Вже вибачте за відвертість, але ж Вас і без мене, певне, чимало люду хвалить, а чесний суб*єктив дасть не кожен :)))))))))
Резюме: Хороша книга! Дякую за презент!"

P. S. Насправді я книжку не дарував. Ми з Мілою обмінялися книжками...

https://www.facebook.com/VVASYLCHENKO

7 Антон  
0
Коментарі на "Буквоїді"
20 жовтня 2012, 22:27|МарКо КоМар:
Коли вже ті книгорозповсюджувачі працюватимуть з усіма видавництвами, а не з вибраними? Наразі (перевіряв, що - особисто, що - з допомогою друзів) книгу В’ячеслава Васильченка «Дворушники...» має мережа книгарень «Є», київська книгарня «Джерела-М», львівська гуртівня «Книжкові джерела» Михайла Ватуляка і сама «Твердиня».

6 Антон  
0
«Сьогодні вона знову крастиме…», або Крадіжка у життя
Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки
автор: В’ячеслав Васильченко

0

«Сьогодні вона знову крастиме» – подумала я, згадуючи, що на полиці стоять «Дворушники…». Книга, яка не відпускає до останньої крапки з міцних талановитих обіймів. Книга, яка робить тебе не рядовим читачем, а першорядним героєм її історії і, прочинивши «…Євангеліє від вовкулаки», шляху назад уже немає: Ти мусиш довести справу до кінця, адже тепер Ти учасник дійства і сьогодні саме Ти вирішуєш, яким має бути світ...

«Сьогодні вона знову крастиме» – такими словами вітає читача книга В’ячеслава Васильченка «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», і тільки згодом розумієш, що зміст цих слів глибший навіть, ніж Маріанський жолоб.
Чесно кажучи, давно чекала, щоб в українській літературі з’явився конкурентний детективний роман. Конкурентний «на світовому ринку». Який би виривався за межі відвертої провінційності. І ось зараз – підказують обидва серця – нарешті. Воно.
Надзвичайна історія, одягнена в детектив. Перегортуючи сторінку за сторінкою, читач роздягає «Дворушників…» аж до самого серця, а точніше – двох… Це якраз той випадок, коли «детективний роман – це насправді історія не про вбивство, а про відновлення порядку». А ще про Кохання, Справедливість, Гроші, Славу, Мрії, Успіхи й Падіння, загалом же про Життя і навіть… про нас із вами.
Зовнішня одіж роману – загадкові вбивства жінок. Якраз у розпалі літо – пора здійснення давно викоханих в уяві мрій, пора відпочинку, вражень, розпалу любові, а чи короткочасних, але не менш гарячих романів… Однак життя може зіграти злий жарт і все кане в Лету. Все. І навіть сама людина. Несправедливість? Чи її відродження? Автор запитує це в читача і вони (тепер уже вдвох) шукають відповідь, а щоб стати до неї на крок ближче, знімають верхню одіж…
А далі в нас вишукана класика: чи то червона сукня для жінки, чи то темний вугляний костюм з краваткою для чоловіка, але саме тут, в другій оболонці роману, криються істини про вічне – про любов… Адже насправді все у світі заради неї. Навіть ми. І завдяки їй життя стає мистецтвом, а люди його творцями. Герої В’ячеслава Васильченка теж творять… Вони старанно вимальовують ескізики життя. Вони відомі й успішні, мають усе, купують найдорожчі і найякісніші життєві фарби, але до картини ніяк не дотягнуть. Чому? Кожен читач знайде свою відповідь, яка згодом неодмінно стане його буттєвим кредо і, можливо, убезпечить від стерні в серці, від помилок.
І ось ми вже дісталися до інтимної частини роману. Роздягнувши його остаточно, добираємося до ядра – філософії. Книга наскрізно філософічна, просочена гуманізмом і життєпоклоництвом. Як стверджує автор, «Людина неодмінно опиняється там, куди її приводять думки. Істина банальна. Але відкривається лише тоді, коли озираєшся на пройдену дорогу…». А думки після цієї детективної історії неодмінно приведуть у правильне місце. Вона допоможе читачеві вчасно обернутися і «порахувати» свої серця, а заразом і «прорахувати» свою історію.
Крім цього, «Дворушники…» – це книга не для читання, а для бесіди. Це розмова з автором через його героїв. Як часто ми можемо відкритися людям і поговорити про те, що болить? Цей роман безсоромно не запитує дозволу, а починає бесіду, за яку згодом дякуєш. Ефекту присутності автор досягає діалогами: невимушеними і природними. Тут не знайдеш штучності, хоч би як не копав. Тут усе по-справжньому: і хвилювання, і радісний сміх, який переслідуватиме кожного з нас. Автор майстерно переносить читача до героїв книги. І ти разом з Богданом Лисицею, його товаришами п’єш їхній улюблений «Greenfield», смієшся над вдалими, влучними жартами, приправленими легкою й доброю іронією. А ще Лисиця заручиться підтримкою читача в самому розслідуванні, але скажу відверто: доведеться не раз спітніти, постирати шини авто і порозминати мізки в гонитві за дводушниками й іншою нечистю (у тому числі – людською). І це таки стирає кордони. І вже немає читача й автора. Це вже єдиний організм, окутаний загадковою і до безмежжя цікавою історією. І якщо кажуть, що в детективі всі рушниці вистрілюють, то «Дворушники…» таки витратили всі кулі, а остання (срібна) влучить прямо в голову…
Ця книга таки крастиме, але не час на її прочитання, а читача. Крастиме жорстоко й безжально. Нахабно. Затиснувши рота усіляким іншим «требам». Крастиме назавжди. У його нескінченних «але». У його сірого життя. Якщо таке, не доведи Господи, раптом трапиться з ним.

Ірина Костюк

5 Антон  
0
Коментар на "Буквоїді": 19 жовтня 2012, 09:49|Сергій:
Вчора прочитав за ніч - дуже було цікаво дійти фіналу разом з Лисицею.Дуже цікава книга і головне відрізняється від "детективів" чи детективчиків сучукрліту зі знаком плюс. Дуже хочеться почитати ще цього автора. Респект Вам,В'ячеслав, робите гарне діло!

4 Антон  
0
13 жовтня 2012, 16:25|Джу:
Кілька днів витратила справді на Річ:)Мудра, повчальна і, водночас, легка книга, після якої життя дійсно здається прекраснішим)Тепер з нетерпінням чекаю продовження і дякую автору)

3 Антон  
0
Коментарі на "Буквоїді":
09 жовтня 2012, 17:34|Tonya:
Дуже люблю детективи. Постійно знаходжуся у пошуку нових авторів цього жанру. Найкраще що прочитала за останній час це "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки". Книжка вразила не тільки сюжетом, але й стилем написання. А ще, дуже сподобалось тонке почуття гумору героїв роману. Одразу зрозуміло, що автор детективу - людина з гумором) Ну що ж, тепер вимагаю продовження пригод Богдана Лисиці!!!)
06 жовтня 2012, 11:58|Наталя:
Книга супер. Побільше би такої літератури в Україні... Нічого не хочу сказати про про популярний укрсучліт на кшталт Карпи, але все ж... Має бути противага. Респект автору - Васильченку. Прикольно було б, якби у мене такий викладач літератури був) мабуть кльова людина)
01 жовтня 2012, 22:04| ТойХтоПройшовКрізьУсе:
Рецензія Ірини Костюк на роман В’ячеслава Васильченка «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки: детективний роман з елементами містики/В. М. Васильченко. - Луцьк : ПВД «Твердиня», 2012. - 336 с.»
http://findbook.com.ua/uk/book_review/sogodni-vona-znovu-krastime-abo-kradizhka-u-zhittya
23 вересня 2012, 13:32|Сашко:
Анотація інтригує. Шукав у книгарнях,але ще нема...
22 вересня 2012, 20:52|Наталя:
Детективи взагалі не дуже люблю, але ця книга вражає. Інтрига на вищому рівні (вже майже дочитую, але ніяк не розгадаю кінцівки),а ще містика... Читаю із задовленням!
20 вересня 2012, 17:06|Андріянович:
Купив книжку на Форумі видавців у Львові. Ще й автограф пощастило взяти. Цікава книжка. Одразу проковтнув. Хоч роман і жанровий, але він про кохання. Про кохання різне: і дозволене, і недозволене, і високе, й низьке.
04 вересня 2012, 23:40|Anila:
Дочекатись не можу "зустрічі" з Богданом Лисицею!

2 Антон  
0
А також тут: http://bookmix.ru/review.phtml?rid=73066

1 Антон  
0
Рецензія Ірини Костюк на роман В’ячеслава Васильченка «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки: детективний роман з елементами містики/В. М. Васильченко. - Луцьк : ПВД «Твердиня», 2012. - 336 с.»
http://findbook.com.ua/uk/book_review/sogodni-vona-znovu-krastime-abo-kradizhka-u-zhittya

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]