Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка вересня 2012: репринтне видання "Волынскія записки, сочиненные Степаномъ Руссовымъ въ Житомирѣ"
Репринтне видання

Волынскія записки, сочиненные Степаномъ Руссовымъ въ ЖитомирѣВолынскія записки, сочиненные Степаномъ Руссовымъ въ Житомирѣ : історико-краєзнавчий нарис / упоряд. і авт. вст. ст.  М. П. Костюк. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2012. – 244 с. – (Сер. «Волинь унікальна»).

Серед рідкісних видань початку ХІХ ст., що присвячені Волині, привертає увагу книга Степана Васильовича Руссова «Волынские записки». Надрукована вона була 1809 року у Санкт-Петербурзі в імператорській друкарні. Її автор відомий як російський письменник та історик першої половини ХІХ ст.

Більш як через два століття від свого виходу в світі «Волынские записки» С. Руссова отримують друге життя. Думається, вона стане гарним подарунком не лише для науковців, але й для широкого кола шанувальників волинської минувшини, які відтепер отримають можливість придбати до своїх бібліотеках ще одну унікальну і раритетну книгу. Як маловідома і рідкісна на сьогодні книга, вона потребує кваліфікованого і критичного аналізу сучасних фахівців-істориків. Разом з тим, вона справедливо заслуговує мати сотні своїх нових читачів і прихильників. І беззаперечно принесе їм насолоду пізнання нового і невідомого.

 

Серія «Волинь унікальна»

Заснована 2005 року


ISBN 978-617-517-127-1

ISBN 978-966-8770-30-2 (серія)
Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (08.09.2012)
Переглядів: 632 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]