Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка вересня 2012: репринтне видання "Древняя исторія Волынской губерніи..."
Репринтне видання

Древняя исторія Волынской губерніи, служащая продолженіемъ первобытной Исторіи народовъ Государства Россійскаго, сочиненная Графомъ Іоанномъ Потоцкимъ



Древняя исторія Волынской губерніи, служащая продолженіемъ первобытной Исторіи народовъ Государства Россійскаго, сочиненная Графомъ Іоанномъ Потоцкимъ : історико-краєзнавчий нарис / упоряд. і авт. вст. ст. М. П. Костюк. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2012. – 80 с. – (Сер. «Волинь унікальна»).

Польський письменник Ян Потоцький насамперед знайомий нам як автор всесвітньовідомого роману «Рукопис, знайдений у Сарагосі». Але, виявляється, життєвий і творчий шлях уродженця Поділля не обмежувався лише красним письменством. Як людина високо освічена, талановита і багатогранна він був для свого часу ще й відомим політичним діячем, публіцистом, редактором, видавцем, мандрівником, географом, етнографом і дослідником історії.

На жаль, ім’я Яна Потоцького, зокрема як дослідника історії Волині, маловідоме, як серед фахівців, так і серед широкого кола її поціновувачів. Його книги, зокрема й «Давня історія Волинської губернії», є на сьогодні бібліографічною рідкістю. Перевидаючи франко- та російськомовне видання цієї рідкісної праці Я. Потоцького, поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» робить дарунок усім, хто не байдужий до минувшини Волині.

Серія «Волинь унікальна»

Заснована 2005 року

ISBN 978-617-517-128-8

ISBN 978-966-8770-30-2 (серія)
Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (08.09.2012)
Переглядів: 725 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]