Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка травня 2023: «Галина Божик: талант любити людей, професію, Україну: спомини, розповіді, публікації»

Галина Божик: талант любити людей, професію, Україну: спомини, розповіді, публікації

 

Галина Божик: талант любити людей, професію, Україну: спомини, розповіді, публікації / ред.-упор. Ніна Горик. Луцьк : ПВД «Твердиня», 2023. 184 с. ; іл. 16 с.

Книга присвячена пам’яті заслуженого працівника культури України Галини Михайлівни Божик (1956–2022), котра залишила помітний слід в історії культури й просвітництва Ковельщини. Понад тридцять років перебуваючи на посаді головного бібліотекаря району, вона багато зробила для розвитку й осучаснення бібліотек та піднесення їхнього авторитету. Спомини й розповіді представників влади, громадських діячів, керівників культурно-мистецьких установ і колективів, бібліотечних працівників, численних митців, журналістів, читачів та близьких людей розкривають постать Г. М. Божик як людини великого серця, багатогранної діяльності, високих ідеалів.
Окремий розділ висвітлює родинні витоки Г. М. Божик. Історія життя Калинюків-Кульб, що постає у споминах, розповідях та документах – це ще одна славна і трагічна сторінка в літописі боротьби за Україну, щемлива розповідь про талановитий і духовно незламний волинський рід.

ISВN 978-617-517-338-1

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (16.05.2023)
Переглядів: 43 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]