Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка листопада 2013: Лариса Семенюк «Література волинського краю (XI–XVIII ст.)»
Лариса Семенюк

Література волинського краю (XI–XVIII ст.)Семенюк Л. С. Література волинського краю (XI–XVIII ст.) : навч. посіб. / Л. С. Семенюк. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2013. – 188 с. ; + іл. 4 с.

У навчальному посібнику в широкому історико-культурному контексті представлено літературні традиції волинського краю від княжих часів до кінця XVIII ст. У хронологічному аспекті висвітлено зародження та поширення книгописання й літописання на Волині, творчість письменників-волинян у зв’язку з функціонуванням культурних осередків краю, що заклали основи літературних традицій у регіоні.

Пропонується теоретичний лекційний матеріал, питання для перевірки і самоконтролю, теми наукових робіт та список літератури.

Для викладачів, учителів, краєзнавців, студентів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл, усіх, хто цікавиться літературними традиціями волинського краю.

Рецензенти:

Оляндер Л. К. – докт. філол. наук, професор, завідувач кафедри слов’янської філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Мартинюк М. І. – канд. філол. наук, доцент, завідувач кафедри словесних дисциплін Луцького педагогічного коледжу

ISВN 978-617-517-172-1
Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (04.11.2013)
Переглядів: 518 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]