Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка липня 2015: Надія Гуменюк «Манюня і Марципан»

Надія Гуменюк

Манюня і Марципан

  
                              

Гуменюк Н. Манюня і Марципан : оповідання для дітей / Н. П. Гуменюк ; худ. А. П. Гупало (ілюстр.), Т. Й. Кравченко (обкл.). – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2015. – 108 с.

Лосичка Манюня мандрує сільськими вулицями у товаристві кота Марципана; ворони, наче справжні пірати, раптом починають нападати на перехожих у сквері; чорний в’єтнамський веприк Мухтик втікає із зоопарку й опиняється у міській квартирі; ласунка білочка змагається з хитрою сорокою, а їжак Жак знайомиться з папугою Жако і разом вони… Втім, краще прочитайте самі нову книжку відомої української письменниці, лауреата літературної премії імені Лесі Українки Надії Гуменюк про цих, а також про багатьох інших пухнатих і крилатих героїв. А коли прочитаєте, зрозумієте: всі вони – такі ж різні, своєрідні, цікаві, розумні та кмітливі, як і людські діти.

Про дружбу і взаєморозуміння між хлопчиками і дівчатками та лісовими звірятами, птахами і домашніми тваринами, про їхні захоплюючі пригоди і йдеться у цій збірці оповідань.

Видання здійснене за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» у рамках програми «Культура та духовність – головне багатство лучан»

ISВN 978-617-517-211-7

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (03.07.2015)
Переглядів: 1051 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]