Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка грудня 2020: Драґана Евтімова, Владімір Лукаш «Невдовзі побачимося. Е.»

Драґана Евтімова, Владімір Лукаш

Невдовзі побачимося. Е.

 

Евтімова Драґана, Лукаш Владімір. Невдовзі побачимося. Е. : роман / Драґана Евтімова, Владімір Лукаш ; пер. з македон. Анни Багряної. Луцьк : ПВД «Твердиня», 2020. 148 с.

Драґані Евтімовій та Владіміру Лукашу через листописи й голоси оповідачів – Епісторії та Епісторія – вдається, окрім реалістичних подій зі щодення, вплести у свій твір і ноти надреалізму, мікрооповідання, подібні до оповідок Хармса, вирізки з газет і журналів, літературознавчих розвідок, і навіть частини, що нагадують репортажі з National Geographic. Завдяки цьому роман читається і як щоденник, і як обмін електронними листами, і як лексикон значень та довгих прогулянок сферами реального, позареального, магічного реалізму, дивного й фантастичного. Це роман, який виписується із психологічних ігор і симуляцій життів Еспісторія та Епісторії. Два внески в один досконалий інь-янь характер (Душко Крстевскі).

Переклад здійснено за виданням: © Евтимова Драгана, Лукаш Владимир. Се гледаме наскоро. Е. / Драгана Евтимова, Владимир Лукаш. Скопје : Антолог, 2017. 144 с. (Прво издание).

Переклад видання здійснено

за фінансової підтримки

Міністерства культури Республіки Північна Македонія

ISВN 978-617-517-327-5

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (11.12.2020)
Переглядів: 458 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]