Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка грудня 2015: Микола Кодак «Вибране». Том. 2

Микола Кодак

Вибране : статті, рецензії, питання/проблеми теоретичні. Том 2
Кодак М. П. Вибране : статті, рецензії, питання/проблеми теоретичні. Том 2 / М. П. Кодак ; упоряд. Л. С. Кодак ; наук. ред. і кер. проекту М. І. Мартинюк. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2015. – 396 с. + іл. 8 с.

Другий том вибраного Миколи Кодака – це праці значно розкутішого плану, аніж представлені у попередній книзі. Тут зібрано найкраще і найрозлогіше з творчо-прикладних студій вченого над поетичними системами його сучасників – В. Стуса, Л. Костенко, Д. Павличка, В. Базилевського, О. Шарварка, В. Слапчука, П. Коробчука, Н. Гуменюк, інших не менш талановитих авторів. Особливе місце в томі відведено пам’яті Лео­ніда Новиченка, який був Учителем і натхненником М. Кодака­-­науковця, про кого завжди згадував пошанно, подячно і з неабияким пієтетом, кому, без перебільшення, завдячував не лише за велику науку, фаховий потенціал, успішну творчу долю, кар’єру академічного вченого.

Цією книгою теоретичні напрацювання М. Кодака не вичерпу­ються, їх стане ще на добрий десяток аналогічних томів. У зібраному за численними розрізненими журнальними публікаціями і представленому тут матеріалі, літературно-критичних рефлексіях тільки зроблено першу спробу концептуального осмислення і репрезентації його особистості в інтелектуальному просторі України, в ноосфері, вагомою і потужною частиною якої він став сам, у якій розчинився відтак навіки, відлетівши в далекі засвіти.

Для широкого кола читачів, поціновувачів української класичної та літературно-художньої спадщини.

ISВN 978-617-517-224-7

ISВN 978-617-517-226-1 (том. 2)

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (18.11.2015)
Переглядів: 467 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]