Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка червня 2017: Христо Черняев «Єдина любов»
Христо Черняев

Единствена любов/Єдина любов 
Черняев Христо. Единствена любов/Єдина любов : поезія / Христо Черняев ; пер. з болгар. Миколи Мартинюка ; обкл. та ілюстр. Олександра Качановського. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2017. – 116 с. – Серія «Сучасна балканська поезія».

У книзі «Єдина любов» представлено вибрані поезії відомого сучасного поета Христо Черняева в перекладі українською мовою. Це твори з багатою душевністю, на яку надихають не лише життєві події та мінливості часу, але і хлорофіл у нашій крові – утробний зв’язок людини з Природою, любовні трепети ніжності серед грубої дійсності відчуження та мертвих ілюзій.
Христо Черняев визнаний різьбяр слова, яким сповідує своє кредо гідного і духовно піднесеного творця, оспівувача сокровенних поривань до краси і природності, до доброти й мудрості, до любові й дружби. Його багатобарвна пое­зія наповнена тривогою і турботою – про завтрашній день і про порятунок гармонії в людських стосунках. На противагу цій тривозі є цілющий храм живої природи, де поле і гори, море і суша, сонце і вітер, сніг і дощ є не лише тлом чи пейзажем, а й нероздільною частиною людського буття.
У книзі подано поезії і болгарською, й українською мовами, адже в поетичному перекладі (що є своєрідним спів­авторством) оригінал і його інтерпретація іншою мовою можуть порівнюватися і взаємодоповнюватися.    

Серія «Сучасна балканська поезія»
Заснована 2011 року

ISВN 978-617-517-266-7

ISBN 978-617-517-090-8 (серія)

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (29.05.2017)
Переглядів: 306 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]