Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка червня 2013: Мирослав Стефанишин, Микола Мартинюк «Над Світязем ранок»

 

 

Мирослав Стефанишин & Микола Мартинюк

Над Світязем ранок

Стефанишин Мирослав, Мартинюк Микола. Над Світязем ранок : пісенна збірка / М. С. Стефанишин ; М. І. Мартинюк. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2013. – 44 с.

 

Пісні Мирослава Стефанишина відзначаються виразною мелодикою та гармонійністю. В їх ос­но­ві виразно відчувається український народнопісенний мелос. Уміння поєднати пластичні прийоми з глибоким розумінням фольклору – головна стильова особливість його композиторського письма. За ним – ціла низка видань, в яких він оспівує рідну, зокрема, волинську природу та нерукотворну красу Волинського краю. Не забуває він і про високі почуття, які  супроводжують нас усе життя, а це і патріотизм, і кохання, і залюбленість у неповторність світу.

Нинішня збірка цікава насамперед творчим тандемом двох митців. Пишучи зазвичай складні  поезії, співавтор МаестроМикола Мартинюкводночас вміє простою й доступною мовою творити і тексти суто пісенні. Втім, він не намагається спростити словесний матеріал, звести його до примітиву, а навпаки – використовує всю українську мовну палітру і всю свою майстерність, аби тексти були гідними музики, будили в душах людей високі почуття, а в серцях – високі пориви.


ISMN 979-0-707528-04-4

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (26.06.2013)
Переглядів: 469 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]