Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка березня 2017: Бойка Драгомірецька «Читання піску»
Бойка Драгомірецька

Читання піску


 
 
Драгомірецька Бойка. Читання піску : пое­зії / Бойка Драгомірецька ; пер. з болгар. Віктора Мельника і Миколи Мартинюка. – Луцьк : ПВД «Твер­диня», 2017. – 60 с. – Серія «Сучасна балканська поезія».

Поява цієї збірки сама собою є літературною авантюрою чи то пак містифікацією. Творені авторами-тлумачами переклади цілком вишуковувалися і, наче пісок, пересіювалися і пересипалися суто у віртуальному просторі. Наразі не існує книги-основи, де були б на пожитті в подібній чи навіть приблизній інтерпретації та поєднанні поетичні тексти. Достоту умовним і спорадичним за формуванням є часопросторовий інтервал цієї збірки: у темпоральному вимірі тут сконденсовано щонайменше два порубіжних тисячоліття – од віршів 1990-х до найсвіжіших, 2017-го, у просторовому – подібний до глини пластичний поетичний матеріал Північної та Південної півкуль, тобто, іншими словами, апріорі простіше – цілий Всесвіт у проекції на Віч­ність.
Зібрані тут вірші позначені певною екзотикою і надзвичайно філігранним і чуттєвим сприйняттям навколишнього світу. Вони напрочуд музикальні, мелодичні, наспівні. У всіх у них тонко відлунює буквально кожне слово й одразу знаходить відгук у незачерствілому читацькому серці.
А якщо геть коротко – маєте сконденсовані у Слові Емоції, Почуття, Характер, Філософію, Життя, Жінку. Класика жанру: Cherchez la femme!..

Серія «Сучасна балканська поезія»

Заснована 2011 року

ISВN 978-617-517-262-9

ISBN 978-617-517-090-8 (серія)

 

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (01.03.2017)
Переглядів: 284 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]