Головна » Статті » Рецензії » Рецензії

Міні-рецензія на детектив В'ячеслава Васильченка «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки»
25.02.2014

Віталія Кречун-Добра
 
...


 

Васильченко В’ячеслав. Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки : детективний роман з елементами містики / В. М. Васильченко. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2012. – 336 с.

Прочитала роман «Дворушники» В.Васильченка. Я чесно зізнаюся, що детективи – не моє захоплення. А ось захопилася – усім! Давно я не отримувала стільки енергії від прочитаного. Цей філософський детектив мені сподобався, автору вдалося мене зачепити. Бiльше за все сподобалось те, що навіть у найнапруженіші моменти автор не забуває пожартувати. Під час читання насолоджувалась тонким вишуканим гумором. Книга читалася досить легко та зрозуміло. Сюжет – вбивство жінок на околицях Києва. З інтервалом у кілька днів знаходять трупи молодих жінок. Горло кожної пошматоване звіриними іклами. Головний підозрюваний – вовкулака, перевертень. Захоплюючий, неочікуваний сюжет, який не даває можливості відірватися від книги до самого кінця.
Сторінка за сторінкою відбуваються нові зустрічі з героями твору. Головний герой Богдан Лисиця – журналіст-детектив, з гострим розумом і гарним почуттям гумору. Йому доручено завдання : розслідувати вбивство молодих, красивих дружин багатіїв. Приємно здивувала лінія кохання. За стосунками Богдана і Даринки було цікаво спостерігати.
На мою думку, дуже вдало розкрита тема вовкулаки. А письменник В.Васильченко, добре знає мову (вміє поєднувати і граматику, і поетику.). У романі мова цвіте, міниться, збагачується.. Читаючи, я по-новому пізнавала прекрасну українську мову.
Від книги я отримала багато задоволення, рекомендую прочитати книгу «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», навіть тим, хто не є прихильниками такого художнього жанру.

Приємного Вам читання…


//
https://www.facebook.com/vitka.krecyn
Категорія: Рецензії | Додав: Dyrektor (25.02.2014)
Переглядів: 772 | Рейтинг: 3.7/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]