Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

У ПВД "Твердиня" побачила світ книга наймолодшого українського прозаїка
21.11.2007 

Наймолодший прозаїк України живе в Луцьку
 
 У Луцьку побачила світ книга наймолодшого українського прозаїка, яка стала справжнім фурором на книжковому ярмарку в Києві, – повідомив «Волинську правду» директор поліграфічно-видавничого дому «Твердиня» Микола Мартинюк.

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/3501/

Книга Олександра Корнейка «Ніч Долі. Хроніки світанку. Ніч перша» побачили світ напередодні Х Київського міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий світ-2007». 10 листопада роман у стилі фентезі уже встиг отримати першу нагороду – диплом ярмарку в номінації «Наймолодший автор-початківець».
Олександр Корнейко – учень 10 класу Луцької гімназії №18. Зараз йому 15 років, а над романом він почав працювати ще у 13-літньому віці. Два роки хлопець дуже прискіпливо редагував написане. «Ми дізналися про це й переконали його видрукувати книгу», – розповів Микола Мартинюк.
До речі, на цьому ж книжковому ярмарку нагороду отримала й «Твердиня». Поліграфічно-видавничий дім одержав благодійний сертифікат за участь у благодійній акції зі збору та передачі книжок дитбудинкам України під час роботи «Книжкового світу-2007».

Довідка «ВП»:

До цього часу наймолодшим автором України, який видав свою книгу, був Любко Дереш.

Джерело:
«Волинська правда».
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (12.06.2012)
Переглядів: 571 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]