Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Творчий захід до дев'ятої річниці ПВД «Твердиня»
31.10.2013 

Сайт «ВолиньPost
»

У Луцьку в одній залі зберуть дев’ять письменників
 


Дев’ять письменників зберуться в бібліотеці, аби поспілкуватися з читачами та презентувати свої книги.

Захід відбудеться 5 листопада о 19:00 у бібліотеці, що на вулиці Драгоманова, 1, ‒ повідомляють організатори.

Зустріч запланували в рамках проекту «З домашньої бібліотеки». Усі охочі матимуть змогу поспілкуватись з літераторами, послухати їхні твори та придбати книги.

За словами організаторів, вперше на одному заході збереться дев’ять письменників з Волині, аби поспілкуватись у неформальній обстановці та презентувати власні книги. Серед учасників ‒ Микола Мартинюк, Петро Коробчук, Сашко Клименко, Галина Яструбецька, Іван Корсак та інші.


Захід організовує культурне об’єднання «100 Ват» спільно з поліграфічно-видавничим домом «Твердиня», який днями святкує свою дев’яту річницю. Тож організатори обіцяють безпрограшну лотерею та можливість придбати цікаві книги.

// http://www.volynpost.com/news/22150-u-lucku-v-odnij-zali-zberut-deviat-pysmennykiv

У Луцьку одночасно виступлять дев’ять письменників

В обласному центрі Волині у Клубі на вулиці Драгоманова, 1, 5 листопада о 19:00 відбудеться творча зустріч з письменниками Волині в рамках проекту «З домашньої бібліотеки». Усі охочі матимуть змогу поспілкуватися з літераторами, послухати їх твори та придбати книжки.

Так, культурне об’єднання «100 Вт» продовжує проект, який покликаний популяризувати читання «З домашньої бібліотеки». Перша зустріч книголюбів відбулася 22 жовтня, а організатори пообіцяли проводити їх раз у два тижні. Тож 5 листопада, у вівторок, в приміщенні Клубу на Драгоманова, 1 усіх лучан чекає сюрприз.

Вперше на одному заході збереться дев’ять поетів та прозаїків з Волині, аби поспілкуватись у неформальній обстановці та презентувати власні книги. Серед учасників Микола Мартинюк, Петро Коробчук, Сашко Клименко, Галина Яструбецька, Іван Корсак та інші.

Організатори обіцяють безпрограшну лотерею та можливість придбати цікаві книги.

Окрім того, в Клубі функціонують полиці з проекту «Обмін книгами», тобто усі охочі мають змогу принести власні книги або ж взяти почитати щось цікаве. До речі, саме 5 листопада на полицях з’явиться чимало нових сучасних українських книг.

Вхід – вільний.

// http://www.volynnews.com/news/society/u_lutsku_odnochasno_vystuplyat_devyat_pysmennykiv/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (31.10.2013)
Переглядів: 479 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]