Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Співпраця ПВД "Твердиня" з Луцьким міським центром зайнятості
08.02.2010

Наталія Возняк, головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Луцького МЦЗ    

Екскурсуємо у "Поліграфічно-видавничий дім "Твердиня"http://www.dcz.gov.ua/vol/control/uk/publish/article;jsessionid=1252295BD2A710F9F0865D65F3DBC216?art_id=27188&cat_id=1019805

Днями за сприяння Луцького міського центру зайнятості відбулася економічна екскурсія пошукачів роботи на приватне підприємство «Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня».

 Мета екскурсії – ознайомити безробітних з умовами праці та організацією виробництва, перспективами розвитку підприємства та створення додаткових робочих місць, зацікавити до зайнятості.

ПП «Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» є одним з відомих виробників поліграфічної продукції в Україні, одним із лідерів в Національному Бізнес-Рейтингу в галузі «Видання книг», лауреатом Всеукраїнської програми «Золоті руки країни».

Директор підприємства Микола Мартинюк ознайомив відвідувачів з процесом видавництва книг та професійно-кваліфікаційним складом працівників підприємства, вимогами сучасного ринку праці до кандидатів на вільні робочі місця, шляхами співпраці роботодавця зі службою зайнятості у процесі забезпечення підприємства кваліфікованим персоналом.

 

На фото: на виробництві підприємства
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (12.06.2012)
Переглядів: 687 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]