Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

«Слово Волині» про літературний вечір ПВД «Твердині»

06.11.2013 

Сайт «Слово Волині»

Літвечір у Луцьку зібрав дев'ятьох відомих письменників

  

У Луцьку відбувся літературний вечір, який зібрав у неформальній обстановці дев’ятьох поетів та прозаїків з Волині. Письменники презентували свої книги та читали твори.

Зустріч відбулася спільно з поліграфічно-видавничим домом «Твердиня», який святкує днями свою дев’яту річницю. Усі гості висловили свої щирі вітання та побажання директору й працівникам видавництва.

Організатори відзначили, що зустріч проводиться, аби книги доходили до читачів, адже «без читання ми перетворюємося не на людей» (В. Яручик).


Галина Яструбецька, Ігор Павлюк, Володимир Місюра, Микола Сидорчук, Петро Коробчук та Микола Мартинюк ділилися з гостями своїми творчими напрацюваннями в царині поезії: хтось презентував найактуальніше, інші – найулюбленіше, а дехто – найсвіжіше. Тематика прочитаних творів найрізноманітніша: від жартівливих тонацій до серйозних екзистенційних мотивів.

Політичні нотки в поезії Ігоря Павлюка, інтимні одкровення Володимира Місюри та Миколи Сидорчука, «осінні» настрої у віршах Галини Яструбецької та Миколи Мартинюка звучали надзвичайно актуально й настроєво. Прозою захоплювали Олександр Клименко, Іван Корсак та Віктор Яручик.

Під час заходу Анною Єкименко (однією з організаторів) заочно були презентовані збірки Василя Слапчука та Віктора Наумчика.

Літературні посиденьки відбулися в приміщенні Клубу в рамках проекту «Домашня бібліотека».


«Ці люди роблять велику справу, пропагуючи книгу», – зазначив директор видавництва Микола Іванович Мартинюк. Присутніми на заході також були співробітники «Твердині»: заступник директора Надія Шелест, психолог-консультант Юлія Дехтярук, завідувач виробництвом Оксана Коробчук та літературний редактор Петро Коробчук. За словами директора видавничого дому, «Твердиня» є невеликою фірмою, але це багато до чого зобов’язує; це фірма мобільна, тому завжди мусить бути у формі. Висловлено щиру вдячність та надії про майбутню співпрацю з учасниками.

Гості літературного дійства мали змогу придбати цікаві книги, взяти участь і безпрограшній лотереї та проекті «Обмін книгами». Після завершення офіційної частини заходу усі присутні були запрошені до безпосереднього знайомства та спілкування з письменниками.

//
http://slovovolyni.com/ukr/volyn/13100/
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (07.11.2013)
Переглядів: 564 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]