Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

ПВД «Твердиня» – у Національному бізнес-рейтингу
19.10.2007 

Волинська правда   

Видавничий дім «Твердиня» – у Національному бізнес-рейтингу

 http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/3170/

Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» (м.Луцьк) увійшов до Національного Бізнес-Рейтингу в галузі «Видання книг». Приватне підприємство з обласного центру Волині увійшло до числа лідерів рейтингу за сумарним балом показників «обсяг реалізованої продукції», «чистий прибуток», «продуктивність праці», «заробітна плата». Про це «Волинську правду» повідомили в оргкомітеті Бізнес-Рейтингу.


Інформація про «Твердиню» буде опублікована в розділі «Лідери економіки України» міжнародного каталогу Торгово-промислової палати України, який упродовж 4-х років презентує потенціал нашої країни на світовій арені. Матеріали Національного Бізнес-Рейтингу базуються виключно на даних Державного комітету статистики України, відтак привертають увагу торгових палат, інвестиційних рад, економічних місій і фахівців міжнародних компаній.

Офіційна презентація даних Національного Бізнес-Рейтингу та урочиста церемонія нагородження лідерів економіки України відбудеться 2 листопада у конгрес-холі Торгово-промислової палати України.

Джерело: «Волинська правда»
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (11.06.2012)
Переглядів: 559 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]