Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про вихід у світ дитячої книги Кіро Донева «Плутана казка» в українському перекладі

12.02.2016

Сайт «Волинська правда»

У Луцьку видано книгу македонського письменника

«Плутана казка» – так називається повість Кіро Донева, яка побачила світ у волинському видавництві «Твердиня». Ця книга (переклад з македонської та ілюстрації Анни Багряної) адресована дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Повідомляє «Волинська правда».

Повість Кіро Донева «Плутана казка» – захоплива й повчальна історія про справжню дружбу, про вміння долати життєві перешкоди та досягати мети, про добро та красу. Вперше вона вийшла друком ще 1986 року в Македонії. Відтак кілька разів перевидавалася, а також була перекладена й побачила світ сербською, турецькою та болгарською мовами.

Як зазначив для «ВП» письменник і літературознавець Микола Мартинюк, директор ПВД «Твердиня», «книга Кіро Донева, видатного македонського письменника, завдяки чудовому, майстерному перекладу Анни Багряної, має шанс стати своєю для найвибагливіших українських юних читачів. «Плутана казка» (всі тринадцять розділів) – дивовижна, добротворча, щемлива і, зрештою, повчальна історія». Він також нагадав, що «Твердиня» у творчій співпраці з Анною Багряною вже видала в українській інтерпретації кілька книг македонських авторів, зокрема – й резонансний роман Наталі Спасової «Перше кохання на Рожевій вулиці» та книгу казок Кіро Донева «Веселий зоопарк».

// http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/89521/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (12.02.2016)
Переглядів: 364 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]