Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про вихід у світ «Бандерштатної антології»

24.02.2015

Сайт «Волинська правда»

«Бандерштатна антологія» побачила світ у Луцьку

У луцькому видавництві «Твердиня» вийшла у світ книга поезії учасників літературної сцени фестивалю «Бандерштат». На сторінках цього видання представлено пізні вікові категорії сучасних українських поетів, які живуть і творять у різних містах і селах нашої держави (Львів, Харків, Київ, Луцьк, Луганськ, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Ніжин, Ужгород тощо). Упорядкувала «Бандерштатну антологію» талановита лучанка, член НСПУ Ганна Луцюк. Повідомляє «Волинська правда».

У 192-сторіновій «Бандерштатній антології» – тексти учасників літерної сцени фестивалю українського духу Бандерштат», що, починаючи з 2007 року проходить на Волині. Ця книга побачила світ завдяки як фінансовій, так і моральній підтримці Юрія Луценка.  В антології поетичні тести  Світлани Богдан, Тетяни Бондар,  Володимира Вакуленка-К, Ольги Волинської,  Оксани Гундер, Павла й Петра Коробчуків,  Вікторії Литвак, Ганни Луцюк,  Ольги Ляснюк, Марії Марченкової, Валентини Петрук, Олени Пашук, Романа Романюка, Йосипа Струцюка, Еліни Форманюк, Юлії Хвас, Олександра Шуміліна (загалом – 45 авторів).

Як зазнає Ганна Луцюк, упорядник «Бандерштатної антології», «тут зібралися  різні люди з різними малюнками на долонях, внутрішніми химерами та півнем письменства. Але не побоюся  заявити, що «Бандерштатна антологія» увібрала в себе найживішу поезію, що зчитана з рідних гір, степів і морів за останні роки».

На переконання письменника та літературознавця Миколи Мартинюка, директора ПВД «Твердиня», ця книга особливо актуальна зараз, коли «триває війна за право України бути Україною».

// http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/72252/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (28.02.2015)
Переглядів: 355 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]