Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про вихід книжки волинянина про Майдан

15.07.2014

Сайт «Волинська правда»

«Незламні»: правда волинянина про Майдан і візія прийдешньої України

Лучанин Віктор Медвідь написав зворушливу й талановиту книгу. У ній – враження від прожитого й пережитого на Майдані в столиці України, коли вирішувалася доля нашого народу та нашої держави. Дизайн обкладинки майстерно виконала Катерина Романенчук. Повідомляє «Волинська правда».

Повість-хроніка Віктора Медведя «Незламні» (це 96-сторінкова книга) нещодавно побачила світ у луцькому видавництві «Твердиня». Це – документальна оповідь про три холодні місяці, які провели українці в центрі Києва під шквалом куль, гранат, коктейлів Молотова та бруківки. Тисячі наших співвітчизників боролися за своє майбутнє, за краще життя своїх дітей та внуків. Їх не здолали ні морози, ні безчинства силовиків, ні час.

У повісті поєднано історії учасників протесту Сергія та Ані зі спогадами інших мітингувальників про буремні події 2013–2014 років.

Лучанка Ірина Ковальчук, яка добре знає автора, не приховує захоплення від книги «Незламні»: «Віктор Медвідь – це не тільки талановита молода людина. Це Патріот із великої букви. Він свій патріотизм доводить повсякчасно і словом, і справою. Віктор, перебуваючи на Майдані, водночас засвідчував нездоланну волю для того, аби Україна була собою, повернувшись у нас спільний європейський дім».

Як підкреслив для «ВП» літературознавець і письменник, завідував кафедри словесних дисциплін Луцького педагогічного коледжу Микола Мартинюк, «Незламні» – «свідчення нездоланності нової генерації українців, які свято пам’ятають про тих попередників, котрі поклади життя на вівтар свободи, демократії, задля торжества українських державницьких ідеалів».

Він наголосив: ця книга не залишить байдужими навіть тих, хто ніколи не підтримував української революції.

//
http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/64186/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (16.07.2014)
Переглядів: 567 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]