Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про російсько-український феномен «КРИчевський – КРИловець»
21.02.2014

Сайт «Волинська правда
»

Завдяки волинській «Твердині» двох поетів об’єднало 106-річчя

 
  

Побачила світ унікальна книга-білінгва, яка репрезентує поезії двох авторів – українськомовного Анатолія Криловця («Птаху судились крила») та російськомовного Павла Кричевського («Бабочкин рай»). Видання присвячено 106-й річниці поетичного феномену Кричевський – Криловець, яка відзначалася 20 лютого 2014 року. Про це повідомляє «Волинська правда».

«Ми – цілковиті ровесники: народилися в один і той же день, місяць і рік. Наші прізвища починаються з одних і тих же літер. Ми живемо в різних країнах. Попри всю творчу неповторність й індивідуальність, ми зрозуміли, що нас єднають одні й ті ж художні й життєві цінності, а тому на засадах побратимства і рівноправності уклали Поетичний союз, – розповідають Анатолій Криловець і Павло Кричевський. А відтак закликають: – Поети усіх країн, єднайтеся!»

Цікаво, що поряд із текстами мовою оригіналу – перекладні версії, написані Анатолієм Криловцем за віршами Павла Кричевського, та навпаки. Як справедливо підкреслив Ігор Касьяненко, «саме у форматі літературної гри і зроблена ця книга. Особливо цікава вона людям, які вільно володіють мовами обох авторів».

«ВП» нагадує,  що поет, літературознавець, поліглот і перекладач Павло Кричевський проживає в  м. Серпухові Московської області РФ. Поет, літературознавець, доцент Національного університету «Острозька академія» Анатолій Криловець – у м. Нетішині Хмельницької області України. Обидва митці народилися в однин і той самий день – 20 лютого 1961 року.


//
http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/59441/
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (24.02.2014)
Переглядів: 367 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]