Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про презентацію Вячеслава Васильченка в Луцьку

17.04.2103

У Луцьку презентували книгу «для розумних людей»Київський письменник та науковець, дипломант літературного конкурсу «Коронація слова – 2012» у номінації «Романи» В’ячеслав Васильченко привіз на Волинь нову книгу «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки» з циклу детективів про професора Богдана Лисицю. Надруковано «філологічний детектив з елементами містики» у луцькому видавництві «Твердиня». Презентація відбулася в Інституті філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки.

– Перш за все зауважу, що книга написана для розумних людей, бо часто письменники пишуть для себе. Наш світ – це світ дворушників, бо люди лише говорять, а не ведуть за собою, вони перевертні. Загалом політики в Україні нема, є містика, – розповів В’ячеслав Васильченко.

Пан В’ячеслав разом із директором «Твердині» Миколою Мартинюком та редактором роману Петром Коробчуком привідкрили секрет, що невдовзі світ побачать ще дві книги з цього циклу. «Детективи – це мій улюблений жанр, який несправедливо вважають несерйозним. Для мене такі книги – це гра, міська казка зі щасливим кінцем», – поділився автор.

Під час зустрічі студенти та викладачі поставили письменникові близько двох десятків запитань про творчість, джерела натхнення та літературний процес. Охочі змогли придбати книгу і отримати автограф В’ячеслава Васильченка.
Ексклюзивне інтерв’ю з паном Васильченком читайте згодом у газеті «Слово Волині».

 
Джерело: "Слово Волині"

// http://slovovolyni.com/ukr/culture/5164/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (18.04.2013)
Переглядів: 388 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]