Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про презентацію книг В’ячеслава Васильченка в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

28.03.2015

Прес-служба ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка

«Мрію треба вимріяти!» (В’ячеслав Васильченко)

Упродовж останніх років вже традиційною є співпраця Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка з Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова». 24 березня до нашого інституту завітав черговий «коронований» письменник, володар Спеціальної відзнаки за ексклюзивний роман (2013) – В’ячеслав Васильченко. Для нього стіни НПУ імені М. П. Драгоманова також колись були рідними, адже пан Васильченко – випускник нашого інституту, а ще він був не тільки студентом-драгоманівцем, а й аспірантом та докторантом. Дисертацію писав під керівництвом професора Грищенка Арнольда Панасовича, а пізніше мав досвід викладання на кафедрі стилістики, про що з теплотою розповів слухачам.

Письменник запевнив: «НПУ – найкращий вищий навчальний заклад в Україні…»

В’ячеслав Васильченко відомий тим, що у своїх 4 опублікованих романах («Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», «Притулок для прудкого біса», «Gaudeamus», виконаний смертю», «FaкiR») йому вдалося створити колоритного й ефектного персонажа – професора-філолога Богдана Лисицю, який у вмінні влипати в неприємності та розслідувати таємничі змови нічим не поступається Робертові Ленгдону Дена Брауна. Студенти дізналися про всі тонкощі «народження» цієї серії романів, про те, чому жанр детективу в Україні розвивається не так стрімко, як того хотілося б, та про особливості письменницької праці. Зокрема, автор зазначив, що дарма питати, звідки він бере натхнення, адже натхнення йому не потрібне, писати – це його робота.

«Мрію треба вимріяти настільки сильно, щоб вона знала, що не здійснитися – неймовірне нахабство» – таку настанову дав письменник студентам, зачитуючи перлини свого «Афоризмарію».

Урешті пан Васильченко відповів на численні питання студентів і пообіцяв приголомшливе продовження серії у п’ятому романі, який незабаром має побачити світ.

// http://www.iuf.npu.edu.ua/index.php/ua/inmenu-12/inmenu-17/587-mriiu-treba-vymriiaty-v-iacheslav-vasylchenko

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (29.03.2015)
Переглядів: 472 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]