Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про презентацію детективної тетралогії В'ячеслава Васильченка

15.04.2015

Світлана Горська

«Читання – це чудовий шанс стати людиною»

15 квітня 2015 року відбулася зустріч студентів Академії з українським письменником, публіцистом, науковцем, педагогом, дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова», володарем спеціальної відзнаки за ексклюзивний роман цього ж конкурсу В’ячеславом Васильченком.

Автор детективних романів «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», «Притулок для прудкого біса», «Gaudeamus», виконаний смертю», «FakiR» познайомив молодь з історією появи своїх перших «письменницьких симптомів», розповів про торування стежки автора текстів (саме так себе називає В’ячеслав Васильченко) у світі видавничого бізнесу в Україні. Також присутні мали змогу дізнатися про пригоди головного героя романів – київського професора словесності Богдана Лисиці – від його творця, який презентував свої книжки.

Крім того, письменник поділився тонкощами створення кіносценаріїв, а також власними афоризмами. Основою дотепних іронічних висловів став чималий життєвий досвід: В’ячеслав Васильченко свого часу був і завідувачем кафедри, і керівником гуртків, і вчителем, і викладачем, і деканом, і підполковником міліції. Нині ж викладає на кафедрі журналістики Національного авіаційного університету, є автором навчальних посібників, наукових статей і водночас продовжує роботу над своїм п’ятим романом – традиційно для себе в жанрі класичного детективу.

Як зазначають критики, у творах В’ячеслава Васильченка гармонійно поєдналися гострота сюжету, поетичність мови та філософія моралі, приправлені гумором. Ними була наповнена й атмосфера зустрічі зі студентами. А її лейтмотив визначили слова гостя, з якими він звернувся до молоді: «Читання – це чудовий шанс стати людиною».

// http://www.maritime.kiev.ua/zustrich-iz-pismennikom-/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (06.05.2015)
Переглядів: 714 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]