Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про оцінку роботи ПВД «Твердиня» Національним бізнес-рейтингом України у 2015 році

14.07.2015

Сайт «Волинська правда»


У волинської «Твердині» – золото рейтингу

Завершено загальнодержавне рейтингування економічних показників підприємств України за результатами 2013–2014 років. За номінацією «Показники ефективності використання ресурсів» серед підприємств Волині, які займаються книговидавничою справою, – золото рейтингу дісталося ПВД «Твердиня», яке очолює Микола Мартинюк. Повідомляє «Волинська правда».

Як зазначила Інна Литвинова, голова Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу (НБР) в Україні, серед волинських підприємств, які спеціалізуються на виданні книг, золото рейтингу у номінації «Показники ефективності використання ресурсів» дісталося ПВД «Твердиня». З таким вагомим досягненням вона привітала Миколу Мартинюка, директора згадуваного видавництва, та запросила його на Новорічну програму нагородження лідерів економіки України. Дійство відбудеться 25 грудня цього року у Конгрес-холі Торгово-промислової палати  України (м. Київ). 

Як стало відомо нашому виданню, срібло рейтингу у номінації «Показники ефективності використання ресурсів» серед волинських книговидавничих підприємств дісталося видавничій групі «Формат», а бронза – Волинській мистецькій агенції «Терен».

Директор ПВД «Твердиня» Микола Мартинюк розповів «ВП», що його видавництво також посіло друге місце НБР у номінації «Інвестиційна привабливість».


// http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/77715/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (16.07.2015)
Переглядів: 629 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]