Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про книги Оршулі Фариняк про пригоди Айхо в оцінці Олександра Педана

10.02.2015

Сайт Нового Каналу

Олександр Педан написав рецензію на український роман-фентезі

Ведучий Нового каналу розповів, що «проковтнув» книгу Оршулі Фариняк за кілька ночей.

Любитель фентезі і шанувальник якісної літератури Олександр Педан поспішає поділитися з усіма вдалою знахідкою. Нещодавно ведучий Нового каналу відкрив для себе нового автора – українську письменницю Оршулю Фариняк.

– У соціальній мережі Facebook мені написала дівчина і запропонувала прочитати свою книжку, представивши її як «якісне українське фентезі», – розповідає Олександр. – Я великий шанувальник цього жанру, тому з радістю погодився. Книга називається «Айхо».

«Айхо або Подорож до початку» – це унікальний екскурс у світлий світ добра і торжества людяності. Книга, написана українською дитячою письменницею Оршулею Фариняк, встигла не лише завоювати любов юних читачів, а й виграти номінацію «Прозові твори для дітей» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2013).

Твір так сподобалася ведучому, що він захотів прочитати продовження. Але воно виявилося ще не опублікованим – перебувало на стадії редагування. Тому українська письменниця запропонувала Олександру Педану написати рецензію на другу частину книжки: «Айхо або Полювання на шпигуна».

– Мені було дуже приємно. Але, водночас, відчував велику відповідальність. Адже я читав книгу, яка ще не вийшла з друку, – продовжує Олександр. – Я «проковтнув» її за пару ночей. І з задоволенням написав рецензію.

Олександр щиро радіє, що нарешті з’явилася українська книжка для дітей, здатна конкурувати зі знаменитим «Гаррі Поттером» або «Хоббітом».

– Це справді якісне українське фентезі, зі своєю милою інфантильністю, – каже ведучий. Сюжет із кожною книгою стає дедалі цікавішим, додаються детективні нотки. Але все найцікавіше ще попереду.

За заявою Оршулі Фариняк, планується ще третя і четверта частини роману «Айхо». Тому, якщо ви любите фентезі або просто хорошу літературу, прочитайте роман «Айхо» – Педан рекомендує.

// http://novy.tv/2015/02/10/oleksandr-pedan-napisav-retsenziyu-na-ukrayinskij-roman-fentezi/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (11.02.2015)
Переглядів: 751 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]