Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про феноменальне входження Жанни Куяви в сучасну літературу
18.06.2013

Віктор Вербич

За «Із медом полин» волинянка отримала диплом «Коронації»Уродженка Волині Жанна Куява, яка минулоріч отримала спеціальну премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за свій перший роман «Нічниця», знову підтвердила свій непересічний талант прозаїка. Вона стала дипломантом «Коронації» за роман «Із медом полин». Про це повідомляє «Волинська правда». Під час підбиття підсумків цьогорічного Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» серед найяскравіших досягнень у прозі названо роман Жанни Куяви «Із медом полин». Вона стала дипломантом у номінації «Романи», ввійшовши до числа п’яти найталановитіших письменників – учасників одного з найпрестижніших конкурсів у царині мистецтва слова.
«ВП», вітаючи Жанну Куяву, нагадує про її феноменальне входження в сучасну літературу. 2012, червень – спеціальна відзнака «За ексклюзивний жіночий твір» за роман «Нічниця» у літературному конкурсі «Коронація слова – 2012». 2013, березень – поява статті про письменницю у Вікіпедії. 2013, квітень – вихід сигнальних примірників роману «Нічниця» в луцькому видавництві ПВД «Твердиня». 2013, травень – часткова підтримка роману «Нічниця» експертною радою з питань видавничої справи Волинської обласної державної адміністрації як соціально значимого проекту, завдяки чому книга має шанси втрапити у майже всі книгозбірні Волині. 2013, червень – диплом лауреата ХІV книжкової виставки-форуму «Українська книга на Одещині – 2013» за роман «Нічниця» у номінації «Сучасне літературно-художнє видання».
І нарешті: 2013, червень – дипломант (5 місце!) у номінації «Романи» Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики «Коронація слова» за твір «Із медом полин».

   

    
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (18.06.2013)
Переглядів: 936 | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]