Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Презентація книги Петра Кралюка "На білому коні. На коні вороному"
10.10.2007

"День"

Улас Самчук. На білому коні. На коні вороному// http://incognita.day.kiev.ua/ulas-samchuk-na-bilomu-koni-na-koni-voronomu.html


Ця книга – одне з небагатьох свідчень того, наскільки важко було представникам українскої інтелігенції перебувати в умовах окупації. Улас Самчук, як видно зі споминів, прагнув будь-якою ціною зберегти свою людску і національну гідність і, будучи далеко за кордоном, зумів передати настрої земляків та неповторний менталітет свого краю.

Персонажі та події не вигадані. Тут читач знайде багато знайомих імен: Олена Теліга, Євген Маланюк, Олег Ольжич…
Цей автобіографічний твір відомого українского прозаїка, що охоплює період Другої світової війни, вперше виданий на теренах України. Раніше «На білому коні. На коні вороному» видавався ще за життя письменника в Канаді. Право на друк цього твору видавництву Національного університету «Острозька академія» надали Оксана та Ярослав Соколики (Канада) – єдині розпорядники спадщини Уласа Самчука.
У Луцьку в приміщенні видавництва «Твердиня» відбулася вже друга презентація цієї книги. Нагадаємо, що вперше світ побачив нове видання на Книжковому форумі у Львові.
У презентації в Луцьку участь взяли проректор з навчально-виховної та наукової роботи Національного університету «Острозька академія» Петро Кралюк та директор видавництва «Твердиня» Микола Мартинюк.

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (11.06.2012)
Переглядів: 738 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]