Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Інформація про збірку поезії Ганни Луцюк "Дефрагментація тиші"
06.01.2012

Лучанка зцілює словом. За це – вирок
http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/35908/

«Дефрагментація тиші» – так називається збірка поезії Ганни Луцюк. На думку літературознавця й письменника Миколи Мартинюка, директора ПВД «Твердиня», – це одна з найкращих, найцілісніших книг, що побачили світ у видавництві, яке він очолює. Повідомляє «Волинська правда».
 128-сторінкова «Дефрагментація тиші» – третя книга віршів лучанки Ганни Луцюк. Видання збірки здійснене за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації, оскільки її авторка стала у 2011 році переможцем обласного літературного конкурсу «Неповторність».
    «ВП» нагадує, що раніше з-під пера Ганни Луцюк, учасниці всеукраїнських семінарів творчої молоді, вийшли  світ книги віршів «В ополонці вербових котиків» (2003) та «Імпровізація русалки» (2007). Минулого року її слово було високо пошановане під час конкурсу молодіжної поезії імені Леоніда Кисельова, лауреатом якого наша краянка стала, посівши друге місце в номінації «Крила Ганімеда».
 У новій книзі Ганни Луцюк – і верлібри, й тексти у формі «канонічних» катренів. Вишукана і водночас відверто-невимушена образність, глибинний філософський підтекст, неповторна мелодика – характерні ознаки «Дефрагментації тиші».
 Письменник Йосип Струцюк, даючи високу оцінку творчому доробку Гани Луцюк, процитував саму талановиту мисткиню: «Бо справжній поет – це вирок». А відтак підкреслив для «ВП»: «Не заперечуйте. Я певен, тільки прочитавши всю збірку, ви можете прийти до логічного висновку».
 Микола Мартнинюк, директор ПВД «Твердиня», літературознавець і письменник під час розмови з «ВП» відзначив також вдале художнє оформлення (використано фрагменти полотен Сержа Столярука). На його думку, «Дефрагментація тиші» – одна з найкращих, найцілісніших книг, що побачили світ у цьому видавництві.


Джерело: «Волинська правда».Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (14.06.2012)
Переглядів: 608 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]