Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Інформація про вручення Вікторові Мельнику Диплома «Книги рекордів України»

11.10.2012

У волинському виші відбулося вручення диплома Книги рекордів України


http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/44818/

Письменник з Вінниці Віктор Мельник отримав диплом Книги рекордів України за своє творіння «Трильярди сонетів», – інформує «Волинська правда».

Вручення диплома відбувалось у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. До слова, на офіціозі, крім автора, побував і видавець книги – директор видавництва «Твердиня» Микола Мартинюк. Також на представленні книги побували і волинські письменники Петро Коробчук, Володимир Лис, Олег Потурай та Ігор Ольшевський.

«Ця книга до кінця ріжеться 45 хвилин, – зауважив Мартинюк, ріжучи ножицями сторінки сонетів. – Це така книга, яка дозволяється для порізки».

Сам автор книги розповів, що робота над книгою була «важка та каторжна». Також Мельник сказав, що це його краща книга. «Що таке сонет? Це 14 рядків – два тижні щоденної безперервної роботи, які закінчувались написанням одного вірша», – продовжив вінничанин. «Фактично тут кожен сонет розрізається, кожен рядок може «перегортатися сам по собі. Але, як би ви його не перегорнули ви все одно отримуєте канонічний сонет».

Як розповів Віктор Мельник, у книзі застосована обов’язкова схема римування. До слова, за допомогою книги, як стало відомо, можна скомпонувати 11 трильярдів сонетів. «Кожен рядок претендує на те, щоб бути самостійним віршем», – додав письменник.

У свою чергу представник Книги рекордів України Віталій Іваницький назвав книгу своєрідним «Кубиком Рубика». Іваницький офіційно повідомив, що диплом письменнику вручається в Луцьку, що є честю для Волині. Диплом вручався у рамках категорії рекордів «Мистецтво» за досягнення – як першу в Україні та світі унікальну, експериментальну спробу розширити до універсалізму традиційний поетичний арсенал класичної форми сонета.

Зазначимо, що диплом Книги рекордів України отримав за видання книги і Микола Мартинюк.

 
Джерело: «Волинська правда».


Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (16.10.2012)
Переглядів: 400 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]