Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Інформація про книгу Василя Слапчука "Вибране"
27.01.2012 

Василь Слапчук і «Твердиня» започаткували нову серію

 


http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/36696/
   

584-сторінкове «Вибране» Василя Слапчука – перша книга із серії «Письменники Волині – лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка». Вона побачила світ у ПВД «Твердиня». Повідомляє «Волинська правда».
Микола Мартинюк, директор ПВД «Твердиня», сказав для «ВП»: «Василь Слапчук – справді знакове ім’я. Тож ми сподіваємося, що його «Вибране» стане лише «першою ластівкою». І в серії «Письменники Волині – лауреати Національної премії України ім. Т. Шевченка будуть книги й інших письменників із нашого краю». Для цього, правда, потрібно, як Василь Слапчук, отримати найвищу літературну відзнаку країни.
 «ВП» інформує, що редактор-упорядник книни, де виміщенно вибрані поезії найвідомішого майстра слова з Волині, – Петро Коробчук. Художнє редагування здійснив Юрій Черняк, компютерна верстка – Юлії Дегтярук, коректура Марії Понятовської.
«Вибране» Василя Слапчука не лише дає змогу мати своєрідний збірний портрет найталановитішого поета Волині, але й мати книгу-раритет за всіма мистецькими параметрами.
Як зауважує літературознавець Євген Баран, «Василь Слапчук за 20 років активного діалогу з читачем приходив до нього дванадцятьма поетичними книгами. Дванадцять посланців від поета. Майже як дванадцять апостолів. Кожна з книг – особливий індивідуальний щабель світоглядно-естетичного вростання в людський простір. Кожна з них – намагання знайти порозуміння зі світом через намагання знайти порозуміння із собою».

Джерело:
«Волинська правда».
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (14.06.2012)
Переглядів: 714 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]