Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Інформація про книгу радіоп'єс Надії Гуменюк "Охоронець для янгола"
21.02.2011

«Охоронець для янгола»
  


http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/27086/   


Під цією назвою волинянка Надія Гуменюк запропонувала на суд журі Всеукраїнського конкурсу рідіоп’єс cвій новий твір. За повідомленням Національного радіо, саме за цю п’єсу другу премію виборола наша землячка, лауреат цілої низки всеукраїнських літературних премій (зокрема – «Благовіст», «Ярославів Вал»). А перемогу святкуватиме Любов Голота, Шевченківський лауреат, якій присуджено першу премію. Інформує «Волинська правда».
 Михайло Слабошпицький, член журі, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, зауважив для «ВП», що на вже четвертий конкурс, який проходив під девізом «Відродимо забутий жанр», цьогоріч було надіслано понад триста робіт. Він відзначив високий художній рівень та актуальність проблематику надісланих творів.
 Надія Гуменюк для «Волинської правди» розповіла, що в «Охоронці для ангела» йдеться про фактично покинуте покоління. У ньому – трагедія сучасних українських дітей, матері і батьки яких змушені виїхати на заробітки за кордон.
 Цікаво, що минулого року Надія Гуменюк теж була серед переможців, її п’єси «Тополинка» та «Самотня жінка бажає познайомитися» стали, за результатами голосування журі «бронзовими». А переможцем найпершого Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс був її чоловік Володимир Лис, який відтак став першим лауреатом «Грандкоронації» за роман «Століття Якова». За підсумками ж четвертого (цьогорічного) конкурсу він увійшов до числа номінантів.
 Як повідомив для «ВП» директор ПВД «Твердиня», у цьому видавництві незабаром побачить світ спільна книга Надії Гуменюк і Володимира Лиса, куди увійдуть п’єси, які брали участь у всеукраїнських конкурсах.

Джерело:
«Волинська правда».
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (13.06.2012)
Переглядів: 580 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]