Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Інформація про книгу "Популярний коментований словник українських прислів’їв та приказок".
13.02.2012  

Волинянин і запорожець віднайшов скарб і повертає його всім українцям
 


http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/37317/

І цей скарб – народна мудрість. Її дбайливо зібрав Валентин Северинюк, видавши у ПВД «Твердиня» книгу «Популярний коментований словник українських прислів’їв та приказок». Інформує «Волинська правда».
У згадуваній книзі – 16 розділів, визначених відповідно до головних сфер життєдіяльності людини. Загалом же в «Популярному коментованому словнику…» – понад 3200 різних видів паремій. Цікаво, що в розділі «Гостина» поміщено й тости на кожен випадок (зокрема й такі універсальні: «Будьмо, нікого не гудьмо, і себе не забудьмо»; «Пошли, Боже, з неба, чого нам треба»).Свою книгу, адресовану «для всіх небайдужих до народної мудрості, образного мислення та українського слова», Валентин Северинюк присвятив своїй матері Тетяні Андрїівні. Він у передмові ділиться сокровенним: «Читання прислів’їв і приказок схоже на цікаву бесіду, відвертий діалог з ерудованим, мудрим, іронічним, доброзичливим співрозмовником, до думки якого хочеться звертатися знову й знову, щоразу відкриваючи в ній невичерпні повчальні смисли – чого б це не стосувалося: високого чи ницього, радісного чи сумного, вічного чи сьогочасного».
«ВП» нагадує, що Валентин Северинюк за походженням – волинянин (народився 24 вересня 1958 року в селі Видраниця Ратнівського району). Зараз проживає в м. Запоріжжі. Доктор політичних наук. Автор ряду наукових праць і посібників (зокрема «Конспект лекцій з історії України ІХ- ХІХ століть», «Політична поведінка: проблеми теорії та методології»).

Джерело: «Волинська правда».
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (15.06.2012)
Переглядів: 1339 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]