Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Анотація книги Валентина Собчуука "Коло"
04.08.2010 

Ви ще не впізнали себе в дзеркалі «Кола» Валентина Собчука?

 

     
http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/22326/

У луцькому ПВД «Твердиня» побачив світ роман-есей Валентина Собчука «Коло». У цьому прозовому полотні – віддзеркалення новітніх українських реалій, коли влада – це бізнес, а останній – «біснес», де все найзнаковіше відбувається за канонами князя пітьми. Повідомляє «Волинська правда».
 Це вже третя книга прози уродженця волинського села Волиця-Морозовичівська, лауреата літературної премії імені Антоновичів. Хоча зазвичаййого творчість літературознавці високо поціновують за поетичні книги «Вокзали душ», «Приручене каміння», «Світло світанкової води», «Крона», «Біла гора», «Amore».
 Герой роману «Коло» – журналіст Валерій Забуга, в образі якого є чимало пережитого самим автором (Валентин Собчук, член НСПУ та НСЖУ, працює з ЗМІ з 1986 року – спершу на Дніпропетровщині, відтак, майже десятиліття, в Києві). Він проходить «колами» вітчизняних реалій, з яких навіть ілюзорний вихід – глухий кут. «Від виборів до виборів мало що змінюється, – констатує автор, – та й коли на олімпі з’являються нові обранці,–відразу потрапляють у корумповане коло, і щоб змінити цю політику, треба змінитися самим, – кого обираємо, те й маємо».
 5 серпня в офісі ПВД «Твердиня» відбудеться зустріч зВалентином Собчуком. Серед тих, хто висловиться про його сатирико-історичний роман-есей «Коло», – і директор видавництва літературознавець Микола Мартинюк, і письменник Петро Коробчук (він редагував цей текст), і молоді шанувальники творчості «повпреда літературної Волині на Січеславщині та в Києві».

Джерело:
«Волинська правда».
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (12.06.2012)
Переглядів: 616 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 sfinks  
0
цікаво було б почитати

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]