Головна » Статті » Видавничі новинки » Видавничі новинки

Новинка червня 2015: Наталі Спасова «Перше кохання на Рожевій вулиці»

Наталі Спасова

Перше кохання на Рожевій вулиці

 

Спасова Наталі. Перше кохання на Рожевій вулиці : роман / Наталі Спасова ; пер. Анни Багряної. – Луцьк : ПВД «Твердиня», 2015. – 88 с.
 

«Перше кохання на Рожевій вулиці» – роман, розрахований передовсім на підліткову аудиторію, написаний молодим і талановитим автором, досить винахідливо й на високому естетичному рівні.

Хоча книга і написана тринадцятирічною дівчиною, складається враження, буцімто вона вийшла з-під пера досвідченого майстра літератури для молоді. Цим твором Наталі Спасова заявила про себе як про рідкісно обдарованого автора в македонській літературі. Вона створила цікаву й привабливу історію про світ підлітка. Історію, яка читається легко й на одному подиху.

Роман став хітом серед юних читачів і рекомендується в багатьох македонських школах для позакласного читання.

«Цю книгу я написала в сьомому класі. Це той вік, коли кожен підліток намагається знайти себе, якось по-своєму виділитися, зробити щось таке, що виокремить його з-поміж інших. Я спробувала зробити це за допомогою цієї книги. Тоді мені це не вдалося, але тепер ви можете скласти уявлення про мою тодішню спробу, коли я була семикласницею», – пише Наталі Спасова в автобіографічній нотатці до свого дебютного роману.

 

ISВN 978-617-517-209-4

Категорія: Видавничі новинки | Додав: Dyrektor (25.05.2015)
Переглядів: 810 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]