Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

"Твердині" – 5 років!
22.10.2009   

Волинська правда

Волинська «Твердиня» вдарить книгою по кризі. Видавництву водночас і 60, і 5

 http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/16306/

Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» запропонував українському читачеві понад 300 книг, ставши одним із найавторитетніших вітчизняних видавництв. Хоча свій життєпис ця структура, створена трьома ентузіастами, розпочала 5 років тому, а точніше – 25 жовтня 2004 року. Повідомляє «Волинська правда».
 За всеукраїнським рейтингом «Твердиня» входить до числа десяти найкращих видавництв музичної літератури, в першу двадцятку видавництв, що спеціалізуються на художній літературі. Микола Мартинюк, директор ПВД, зауважує, що серед авторів, які видавали тут свої книги, і такі знані, як Василь Слапчук, Ігор Павлюк, Сергій Дзюба, Ігор Бондар-Терещенко, Анатолій Дністровий, Петро Кралюк, Микола Кодак. «Мали широкий читацький резонанс і художні твори наших земляків-волинян, – каже він для «ВП». – Зокрема – Івана Корсака, Йосипа Струцюка, Івана Чернецького, Володимира Лиса, Надії Гуменюк, талановитих дівчат із «Лесиного кадуба»… Зараз користується попитом і видана в нас навчальна, науково-популярна література». На запитання «ВП» про настрій з нагоди ювілею (5 років або 60 місяців) Микола Мартинюк теж відповідає з гумором та оптимізмом : «Вдаримо книгою по кризі, а масштабний ювілей відзначимо через 45 років!».
 На сьогодні у «Твердині» – десять працівників, із них – три директори. Крім Миколи Мартинюка, в адміністрації ПВД також фінансовий директор Михайло Каленюк та арт-директор Володимир Камінський. Тож, на часі побажати всій твердинівській компанії ні пуху, ні пера, нових свят з приводу народжень талановитих книг, духовних і матеріальних здобутків.

Джерело:
«Волинська правда».
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (12.06.2012)
Переглядів: 562 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]