Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про вихід у світ книги Йосипа Струцюка «Коливо»

05.02.2016

Сайт «Волинська правда»

У Луцьку побачила світ книга, від якої «засвічується душа»

У луцькому видавництві «Твердиня» побачила світ 444-сторінкова книга Йосипа Струцюка «Коливо». У ній – белетристика й публіцистика майстра слова, який живе та працює на Волині. Повідомляє «Волинська правда».

У новій книзі Йосипа Струцюка – роман «Чорний припс», кіноповісті «Коливо» та «Хурда», оповідання «Мерилін» і «Бугай», повісті «Циганчук» і «На березі річки, назву якої вже не всі пам’ятають». У цих прозових полотнах – перипетії доль, сувора талановита правда про жахіття голодоморів, вибух у сарці України атомного монстра, трагідрама пострадянського дійсності та сьогодення.

Другому розділ книги («Тут все – моє») – щира, відверта сповідь-одкровення Йосипа Струцюка про прожите й пережите. Ці спогади (зокрема «Мої Стрільці», «Перший ешелон», «На березі Середньої Хортиці», «Моє Глинище», «Моє Колодяжне», «мій Волинський краєзнавчий») – своєрідний ключ до розуміння удільності «Я» митця.

А завершується «Коливо» роздумами «Коли читаєш Йосипа Струцюка, засвічується душа» цьогорічного номінанта на Шевченківську премію Петра Сороки.

«ВП» нагадує, що ця книга побачила світ у видавництві «Твердиня» за фінансової підтримки експертної ради з питань видавничої справи Волинської обласної державної адміністрації. Редактор – Валентина Гордійчук, художній редактор – Катерина Шиворонкова, комп’ютерна верстка Юлії Дегтярук. «Коливо» – одна із тих книг Йосипа Струцюка, у яких, як зазначає Петро Сорока, «кожне слово, ба навіть титла, дихає Україною... Й. Струцюк пише так, ніби з кожної букви на нього дивляться суворі очі Вседержителя».

// http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/89178/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (12.02.2016)
Переглядів: 382 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]