Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про вихід у ПВД «Твердиня» дитячої книжки Анни Багряної

04.07.2014

Сайт «Волинська правда»

Анна Багряна видала свою книгу в Луцьку

Українська поетеса, прозаїк, драматург і перекладач Анна Багряна, яка проживає у Македонії, свою нову книгу адресувала дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Це видання під назвою «Казки з міського парку» побачило світ у луцькому ПВД «Твердиня». Повідомляє «Волинська правда».

Як розповів для «ВП» літературознавець Микола Мартинюк, «Анна Багряна, яка видала більше десяти збірок поезії, ряд романів (згадаймо «Етимологію крові», «Дивну таку любов», «Дошкуляку»), ряд книг перекладів також пише для молодого покоління. У цьому ж ракурсі – й «Казки з міського парку». Герої цієї книжки живуть у звичайному міському парку. Хоча він є направду чарівним світом, повним пригод і таємниць. Звірі, люди, птахи, комахи, дерева, хмари… Усі вони вміють радіти, сумувати, мріяти. А ще – вірити у дива. Бо насправді дива – довкола нас».

Книжка «Казки з міського парку» розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. В оформленні обкладинки використано малюнок Вікторії Крупи. Автор висловлює подяку Ірені Білаш, вчителеві образотворчого мистецтва та художньої культури спеціалізованої школи №159 м. Києва, за надані ілюстрації до книги.

// http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/63837/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (10.07.2014)
Переглядів: 460 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]