Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про вихід нової книги Оршулі Фариняк про пригоди Айхо

30.01.2015

Сайт «Волинська правда»

Айхо переможно повертається. У другій книзі волинянки Оршулі Фариняк!

 

У луцькому видавництві «Твердиня» цими днями побачила світ нова книга Оршулі Фариняк – талановитої письменниці-волинянки, володарки першої премії у номінації «Прозові твори для дітей» Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «КОРОНАЦІЯ СЛОВА» (2013). Роман-фентезі «АЙХО, або Полювання на шпигуна» – продовження незабутньої історії, започаткованої в «АЙХО, або Подорож до початку» попередньому резонансному прозовому полотні письменниці, першовідкривача незнаного досі художнього світу. Повідомляє «Волинська правда».

Оршуля Фариняк у своїй новій книзі, адресованій передовсім  юному читачеві,  пропонує направду захопливий екскурс у незнаний досі, неповторний світ. Герой роману Айхо нарешті дістається омріяної Шанталії, стає спудеєм Університету Природознавства, потрапляє в легендарний Клас Правиці. Здавалося б, на цьому і завершаться його митарства. Після піратського полону, небезпечних мандрів химерною Вершиною Тиші, рабовласницькою Сакарією – Шанталія з величчю її Університетів, веселим галасом спудеїв, атмосферою свободи і рівноправ’я видається світлим, казковим сном…

Однак тоді, коли, здається, найважчі випробування позаду,  коли можна зітхнути й повтішатися умиротворенням, доля пропонує чергові суворі іспити. Перед ним постають нові і нові запитання: «Чи не ховається у цій оманливій безтурботності щось темне, лихе, смертоносне? Чи не перетвориться мирний сон Шанталії у жахіття? Чи вдасться Айхо розгадати загадку Вісьмох? Чи зустрінеться віч-на-віч з потаємним ворогом? Чи розпочнеться полювання? Полювання на шпигуна…  Чи полювання шпигуна?»

У 228-сторінковому романі «АЙХО, або  Полювання на шпигуна Оршулі Фариняк», що побачив світ у  серії «Хронотоп»,  на прикладі життєпису головного героя – своєрідна  підказка-порада  гідних відповідей (словом і чином) на доленосні питання, з якими не розминутися  нікому.

Як зазначає шоумен, телеведучий Олександр Педан, «Айхо дорослішає, а разом з ним дорослішає його історія… Діти поринуть у справжні пригоди та знайдуть відповіді на безліч запитань; дорослі згадають почуття, які забувати не хочеться і не варто. Розв’язати «клубок»  детективного фентезі буде цікаво всім без винятку. І коли тобі здається, що ти вже знаєш розв’язку,  – автор перемагає! А тобі приємно, тому що все тільки починається».

// http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/71257/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (31.01.2015)
Переглядів: 462 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]