Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Про десятиліття ПВД «Твердиня»...

11.12.2014

Сайт «Волинська правда»

10 років тому з милості святого Миколая у Луцьку народилася «Твердиня»

                       

  

Луцький поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» святкує свій перший солідний ювілей – десятиліття. З цієї нагоди його щиро вітає й перше незалежне інофромаційно-аналітичне ітеренет-видання.

Далеко не кожен проект із заснування видавництв доживав навіть до п’ятиліття. Фінансові негаразди, помножені на організаційні труднощі, нестабільну ситуацію на непевному вітчизняному ринку ставали на заваді розвитку галузі. «Твердиня» ж, попри будь-які перепони, вповні виправдала свою назву та  міцно стоїть «на ногах», а слава про неї вже давно поширилася за межі не лише Волині, а й України. Повідомляє «Волинська правда».

Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня» як юридична особа був заснований 25 жовтня 2004 року. Ліцензію на право провадження видавничої діяльності приватне підприємство отримало 14 грудня 2004 року.

Член НСПУ та НСЖУ Микола Мартинюк, засновник і директор поліграфічно-видавничого дому «Твердиня», відомий літературознавець, письменник, згадує: «Книжковим дебютом «Твердині» стали барвисті подарункові метелики «Миколаєва ніч» Василя Слапчука та «Йде у гості Миколай» Йосипа Струцюка, накладом по 5 тисяч примірників кожна. Тож цілком виправдано можна вважати, що всі наші задуми відбувалися й здійснюються далі з милості й благословення святого Миколая».

За десять років «Твердиня» відкрила Україні чимало нових імен, запропонувавщи читачам понад 300 книжок загальним тиражем у понад  півмільйона екземплярів. Цікаво, що   у луцькому видавництві побачили світ твори  як знакових вітчизняних авторів, так і майстрів слова з зарубіжжя.

Це видавництво повсякчасно доводить, що Волинь – це духовна твердиня українства, благодатний край, який народжує патріотів і духовних подвижників, повпредів європейськості нашого народу.

Як зізнався професор Микола Мартинюк, «сьогодні важко знайти домашню бібліотеку в будь-якого волинянина, де б не було бодай однієї книжки від «Твердині»…В наш час ділитися видавничими секретами не зовсім вдячна справа: не стільки прорекламуєшся, не стільки заінтригуєш когось, як можеш втратити або ідею, або автора, або й сам проект…Будемо намагатися не розчарувати нашого читача ні репертуаром, ні якістю та кількістю виданих книг, ні активністю і потужністю в літературному процесі, ярмарковій діяльності та на видавничому ринку. Однозначно продовжуватимемо налагоджену співпрацю з «Коронацією слова», нашими постійними і просто нашими авторами, розширюватимемо і розвиватимемо міжнародне співробітництво. Видавничий процес, як відомо, неперервний».

Тож многії літа, «Твердине»!

// http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/69579/

Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (12.12.2014)
Переглядів: 362 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]