Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Презентація книг ПВД "Твердиня" в Національному музеї літератури
05.04.2011

Волинська «Твердиня» – у Національному музеї літератури


www2.pravda.lutsk.ua/ukr/news/28099/

У Національному музеї літератури України розпочала свою роботу виставка книг, що друкувалися у видавництві "Твердиня".
Сьогодні ж відбулася зустріч юних столичних читачів (у рамках тижня дитячої літератури) з письменниками та керівництвом згадуваного поліграфічно-видавничого дому.
Як повідомив для «ВП» Микола Мартинюк, директор ПВД «Твердиня», спільно з музеєм «було створено програму-екскурс у світ літератури, що стала святом для дітей». А книги, видрукувані у волинському видавництві, до 10 квітня експонуватимуться у виставкових залах Національного музею.
 Під час імпрези звучали вірші «Я люблю мій Луцьк чудовий», «Я України донечка» Надії Гуменюк, пісні у виконанні фольклорного гурту «Мальви». Майстер-клас із юними художниками провів Юрій Черняк. Після прослуховування казки Анни Бурнейко «Хрумтик шукає друзів» діти створили кілька десятків ілюстрацій до цього твору.
 Особливо зворушливо сприйняла аудиторія виступ письменника Сергія Дзюби. Діти також мали нагоду переглянути інсценізацію його роману «Потягуськи», написаного в співавторстві з Іриною Кулаковською.
 Микола Мартинюк повідомив «ВП», що 5 квітня автори «Твердині» провели в Національному музеї літератури України автограф-сесію для юних читачів, взяли участь у грі-пантомімі, у конкурсі буриме «Позмагайся з поетом»

Джерело:
«Волинська правда»
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (11.06.2012)
Переглядів: 583 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]