Головна » Статті » Новини з новин » Новини з новин

Інформація про присудження літературної премії імені Ірини Вільде 2012 року авторові ПВД "Твердиня"
18.04.2012

За «Білий Камінчик Щастя» – премія імені Ірини Вільдеhttp://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/39585/

Уродженець Волині, який мешкає нині у Львові, письменник Володимир Ганулич удостоєний літературної премії імені Ірини Вільде 2012 року за перший в українській літературі роман-казку у стилі квест «Білий Камінчик Щастя». Ця книга побачила світ у поліграфічно-видавничому домі «Твердиня» (Луцьк) за фінансової підтримки експертної ради з питань видавничої справи Волинської обласної державної адміністрації. Інформує «Волинська правда».
 Микола Мартинюк,письменник і літературознавець, директор ПВД «Твердиня», повідомив для «ВП», що автор першого українського роману-казки «Білий Камінчик Щастя», член Національної спілки письменників України Володимир Ганулич у захоплюючому пригодницькому стилі змальовує мінливо гармонійну мозаїку живого світу природи, що проявляється  в одвічних зіткненнях Добра і зла.
 Він також підкреслив: «Казка написана на кількох органічно зрощених рівнях сприйняття: на її сторінках знайде багато непізнаного й цікавого Наймолодший Читач, і одночасно вона змусить замислитись Зрілого Шанувальника Книги, бо у ній йдеться про найвищу цінність людського існування – Щастя. Щастя – не як  цілеспрямований рух до далекої і часто недосяжної мети, а як природну умову нашого повсякденного буття».

 «ВП» нагадує, що Володимир Костянтинович Ганулич народився 2 січня 1941 р. в с. Погиньки Ковельського району. Після закінчення Голобської СШ у 1957 р. працював у колгоспі на різних роботах. З 1958 р. – студент механіко-математичного факультету Львівського державного університету ім. І. Франка. З вересня 1965 р. – молодший науковий співробітник Фізико-механічного інституту АН УРСР (раніше – Інститут машинознавства та автоматики АН УРСР). Після закінчення аспірантури 1975 р. захистив дисертацію «Исследование напряженно-деформированного состояния пространственных упругих тел и податливых на сдвиг анизотропных оболочек с несовместными деформациями». Кандидат фізико-математичних наук з осені 1975 р., старший викладач кафедри вищої математики Львівського політехнічного інституту. З 1977 р. – доцент Львівської політехніки.З 2003 р. – доцент кафедри математичних методів в економіці Львівського державного фінансового інституту (нині – Львівська державна фінансова академія).

 Член НСПУ з 2001 року. Голова ревізійної комісії Львівського обласної організації відділення НСПУ.

 Автор двох підручників з вищої математики, кількох десятків наукових статей з механіки суцільного середовища і термопружності тіл та оболонок, ряду публіцистичних статей періоду перебудови в Україні 90-х років, поетичної книги «Полотно» (2005), збірки оповідань – «Хуторянка» (1999, 2002), «Білий Камінчик Щастя» (2011).

 Батько композитора і співачки Юлії Кадар.

Джерело: «Волинська правда».
Категорія: Новини з новин | Додав: Dyrektor (15.06.2012)
Переглядів: 703 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]